Λυχνία σιντριβανιού LED 6*2W RGB DMX Ανοξείδωτο ατσάλι 316 Σώμα DC12V/24V IP68 Για πισίνες
Φως LED υποβρυχίου σημείου
178 απόψεις
Επαφή τώρα
Λυχνία σιντριβανιού LED 6*2W RGB DMX Ανοξείδωτο ατσάλι 316 Σώμα DC12V/24V IP68 Για πισίνες Αριθμός είδους Πηγή φωτισμού Γωνία δέσμης φακού (°) Κατανάλωση (Watt) Τάση (V) Βαθμός IK 95561 6x1W LED 8°/15... Δείτε περισσότερα
Μηνύματα επισκέπτη Αφήστε μήνυμα.
Επαφή τώρα
Μάθετε περισσότερων
Σχετικά βίντεο
LED RGB Φώτα λίμνης OEM CE ROHS Πιστοποίηση Ατσάλι316 IP68 12x2W 00:45
LED RGB Φώτα λίμνης OEM CE ROHS Πιστοποίηση Ατσάλι316 IP68 12x2W
Φως LED υποβρυχίου σημείου
Φώτα LED κάτω από το νερό IP68 από ανοξείδωτο χάλυβα 316 3x2W για λίμνη με βάση τοποθέτησης 00:45
Φώτα LED κάτω από το νερό IP68 από ανοξείδωτο χάλυβα 316 3x2W για λίμνη με βάση τοποθέτησης
Εμπορικό εξωτερικό RGB γραμμικό LED υποβρύχιο προβολέα 316SS IP68 με έλεγχο DMX 00:45
Εμπορικό εξωτερικό RGB γραμμικό LED υποβρύχιο προβολέα 316SS IP68 με έλεγχο DMX
Υποβρύχιο Γραμμικό Φως
Φωτιστικό LED Υποβρύχιο Υψηλής Ποιότητας DC24V 304 Ανοξείδωτο Ατσάλι DMX512 RGBW IP68 12W 00:45
Φωτιστικό LED Υποβρύχιο Υψηλής Ποιότητας DC24V 304 Ανοξείδωτο Ατσάλι DMX512 RGBW IP68 12W
RGBW LED Υποβρύχιο Σποτ Φωτισμού από Ανοξείδωτο Χάλυβα 316 DMX512 Έλεγχος 12V 24 Τάση Αλλαγή Πολλαπλών Χρωμάτων 00:45
RGBW LED Υποβρύχιο Σποτ Φωτισμού από Ανοξείδωτο Χάλυβα 316 DMX512 Έλεγχος 12V 24 Τάση Αλλαγή Πολλαπλών Χρωμάτων
Φωτιστικό Σποτ LED Υποβρύχιο από Ανοξείδωτο Χάλυβα 316 RGB με Πιστοποίηση CE RoHS και Τρίποδο 00:45
Φωτιστικό Σποτ LED Υποβρύχιο από Ανοξείδωτο Χάλυβα 316 RGB με Πιστοποίηση CE RoHS και Τρίποδο
Αδιάβροχα IP68 Φώτα πισίνας RGB DMX SS316 LED 12V DC με στήριξη τοποθέτησης 00:45
Αδιάβροχα IP68 Φώτα πισίνας RGB DMX SS316 LED 12V DC με στήριξη τοποθέτησης
Εξωτερικό Αδιάβροχο IP68 DMX Led Μεγάλης Ισχύος 20W 40W 60W 80W RGB 3σε1 Για Σιντριβάνι 00:24
Εξωτερικό Αδιάβροχο IP68 DMX Led Μεγάλης Ισχύος 20W 40W 60W 80W RGB 3σε1 Για Σιντριβάνι
Υδατοασφαλές υποβρύχιο φως RGBW IP68 12W 24W 36W 48W Προσαρμοσμένο για υποβρύχια εφαρμογές 00:24
Υδατοασφαλές υποβρύχιο φως RGBW IP68 12W 24W 36W 48W Προσαρμοσμένο για υποβρύχια εφαρμογές
Φως LED για κήπο 12W 24W 36W Ενσωματωμένο DMX512 Driver DC24V RGB3in1 Μαύρο σώμα λάμπας αλουμινίου 00:41
Φως LED για κήπο 12W 24W 36W Ενσωματωμένο DMX512 Driver DC24V RGB3in1 Μαύρο σώμα λάμπας αλουμινίου
Φως σημείων κήπων οδηγήσεων
Φωτισμός φεγγαριού LED IP68 Αδιάβροχο DC12V 9W 18W Προσαρμοσμένο RGBW για πισίνα Spa 00:24
Φωτισμός φεγγαριού LED IP68 Αδιάβροχο DC12V 9W 18W Προσαρμοσμένο RGBW για πισίνα Spa
Εξωτερικό Εντοιχισμένο Φωτιστικό Τοίχου LED 3W 3000K Λευκό Αλουμίνιο για Κήπο & Βεράντα 00:21
Εξωτερικό Εντοιχισμένο Φωτιστικό Τοίχου LED 3W 3000K Λευκό Αλουμίνιο για Κήπο & Βεράντα
Φωτιστικά Εδάφους Πλευρικής Εκπομπής 1W 3W 100*100MM Καθαρό Αλουμίνιο DC24V Για Κήπο Πάρκο 00:47
Φωτιστικά Εδάφους Πλευρικής Εκπομπής 1W 3W 100*100MM Καθαρό Αλουμίνιο DC24V Για Κήπο Πάρκο
Εξαιρετικά λεπτός φωτισμός εδάφους πλευρικής εκπομπής
Φωτιστικό LED Εδάφους Γωνία Δέσμης 8 Μοιρών DC24V 3W 3000K 50*50MM Με Σώμα Αλουμινίου IP67 00:39
Φωτιστικό LED Εδάφους Γωνία Δέσμης 8 Μοιρών DC24V 3W 3000K 50*50MM Με Σώμα Αλουμινίου IP67